אלפי בני נוער השתתפו באירוע הראשון מבין שורה של עשרות אירועי קיץ מדהימים לנוער. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "יש לנו את הנוער הכי טוב בארץ והם ראויים לכל ההשקעה הזאת"

ביום ראשון האחרון נורתה יריית הפתיחה לאירועי הקיץ לנוער באשקלון, כאשר אלפי בני נוער הגיעו לאמפי פארק בגן הלאומי בעיר ונהנו מהופעות של נועה קירל, התקווה 6 וסקאזי.

גם ראש העיר בפועל, תומר גלאם, הגיע לחגוג איתם ואמר: "השנה שקדנו על אירועים שטרם נראו כמותם בעיר הן מבחינת האיכות והן מבחינת כמות המשתתפים. כממונה על הנוער בשמונה השנים האחרונות, אני יודע שיש לנו את הנוער הכי טוב בארץ והם ראויים לכל ההשקעה הזאת.

אני מזמין אתכם להמשיך ולבלות באירועים שהכנו עבורכם, בשיתוף פעולה מלא עם מועצת הנוער העירונית ועם האומנים שאתם הכי אוהבים. שיהיה לכולנו קיץ מהנה ובטוח. תשמרו על עצמכם וניפגש באירוע הבא".

עוד נכחו באירוע המשנה לראש העיר הממונה על האירועים, משה אטיאס, סגן ראש העיר, יורם שפר, חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט, מנהלת המחלקה למנהיגות והתנדבות נוער, דפנה ביטון, נציגי מועצת הנוער וסיירת ההורים העירונית 'באים מאהבה' ועוד.

יו"ר מועצת הנוער, שיר בויטום: "אירוע פתיחת הקיץ היה הצלחה גדולה והיווה מוקד בילוי ופנאי לבני הנוער בעיר ולתושבים בכלל. מועצת הנוער עבדה רבות, החל מהעלאת הצורך באירועים לנוער ובתעסוקה לקיץ בישיבת עבודה עם ראש העיר וכלה במכירת אלפי כרטיסים למופע הגדול.

מבחינתי, המטרה שלנו היא לדאוג לכל בני הנוער בעיר תוך מתן מענה הולם ונכון לצרכיהם. אני גאה על שיתוף הפעולה המלא עם ראש העיר ועל התמיכה של דפנה עמירה ביטון, ומודה לכל העוסקים במלאכה. יישר כח".

לשאר אירועי הקיץ לנוער בפרט ולכל תושבי אשקלון לחצו על הקישור וצפו בחוברת הדיגיטלית

צילום: אלעד עובדיה