השינוי נוצר, אך בגלל שינוי באופנות והופעת טרנדים מסוימים, אך גם כתוצאה משינוי באופי החליפות. אנחנו יכולים למצוא כיום הרבה יותר חליפות קיץ או חליפות קלילות, ספורטיביות מאשר בעבר. יתרה מזו, גם החליפות הרשמיות הפכו מודרניות יותר ולכן קל יותר ליהנות מהן. זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא מבחר גדול יותר של חליפות חתן למשל וכן של גברים שמוכנים ללבוש חליפות אלה לאירועים שלהם, לצד חליפות מהסגנון הישן או בגדי חתן אחרים.

לפני שנסביר כיצד קונים חליפה בצורה חכמה, מתוך כוונה ליהנות מהמבחר אשר קיים בשוק, חשוב להדגיש, האפשרות לרכוש חליפות התפתחה לא רק מבחינת ההיצע אלא גם מבחינת כמות המקומות מהן אפשר לרכוש אותן. מדובר לא רק בחנויות שמציעות חליפות גברים באופן ייחודי אלא גם בחנויות בגדים שיש להן מחלקות למכירת חליפות, כמו כן באתרי אינטרנט שונים, מהארץ ומהעולם, אשר מציעים חליפות גברים.

לקנות חליפה בצורה חכמה

יש 4-5 נקודות שמשפיעות על האופן בו גברים אמורים לקנות חליפה. בחלק זה אנחנו נציג את הנקודות הנ"ל ונסביר עליהן בקצרה. חשוב לומר, קיים הבדל בין האופן בו גבר אחד רוכש חליפה, לאופן בו גבר אחר ירכוש חליפה, למרות שהנקודות שנציג, אמורות להיות דומות לכולן.

גזרה – כשרוכשים חליפה, יש להתייחס לכמה נקודות בגזרה שלנו. למשל, שאלת הגובה, בטן, רוחב כפתיים, אורך ידיים. חשוב לבחון האם אנחנו מתאימים לגזרת סלים פיט, כלומר בעלי מבנה גוף צר או קלאסיק פיט שמיועדות לבעלי מבנה גוף מלא. חשוב למדוד כמה חליפות גברים לפני שאנחנו מחליטים מה מתאים לנו.

סוג חולצה, פפיון או עניבה? מלבד החליפה עצמה, שעלינו להחליט איזו מהן אנחנו מבקשים לקנות, עלינו להכריע בשאלות נלוות, איזו חולצה ללבוש, והאם לשים פפיון או עניבה. באירועים רשמיים לרוב נבחר בעניבה, זה הרבה יותר טבעי, אם נלך למסיבה או אפילו חתונה, אנחנו יכולים לשים פפיון, זה שובר קצת את השגרה של המראה.

צבע חליפה – שאלת הצבע צריכה להימדד על פי שאלת צבע עור הגוף שלנו. אם אנחנו בעלי עור כהה, הגיוני יותר ללבוש חליפה בהירה, אם אנחנו בעלי עור בהיר, הגיוני יותר ללבוש חליפה כהה. עם זאת, היום יש נטייה ללבוש חליפות בצבעים סולידיים, לא ללכת על שחור או על לבן, אלה צבעים באמצע, למשל אפור, כחול.

איפה לקנות – למרות שהצגנו בפניכם מקומות שונים בהן ניתן לרכוש חליפות גברים, מומלץ לרכוש בחנות שמיועדת לחליפות, חנות בה ניתן למדוד אותן, לקבל עצות והמלצות, חנות בה תוכלו ליהנות ממבחר של חליפות מתוכן תרכשו אחת.