בתום מאבק קצר עמו השלימו את מעצרו והוא הועבר לחקירה. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט. "אנו לא נחסוך באמצעים ובמשאבים על מנת להגן על האזרח הנורמטיבי שומר החוק, בד בבד גם לא נחסוך באמצעים להגיע אל אותו אזרח מפר חוק ונדאג למצות עמו את הדין" ציינו במשטרה.

תחילתו של סיפור זה לפני כחודשיים באירוע שוד ברחובות העיר אשקלון אז חשוד ניגש לאשה כבת 53 ותולש מצווארה שתי שרשראות זהב ונמלט מהמקום. פעילות מהירה של גורמי החקירות והמודיעין במשטרה שבעיר העלתה כי החשוד במעשה מכר את שרשראות אלו לידיו של אדם אחר. פעולות מודיעיניות נוספות שבוצעו, הביאו את הבלשים אל הרוכש ולאתר ברשותו את הרכוש ובחקירתו להתחקות אחר מקום ביצוע העסקה ובכך להביא לחשיפת זהות החשוד במעשה. החשוד שככל הנראה הבין כי אנשי החוק כבר בעקבותיו, מילט רגליו למקום מסתור ובמשטרה החלו בפעולות להתחקות אחריו.

לפני מספר ימים, ולאחר איסוף מודיעיני, אותר מקום מסתורו של החשוד על גדות נחל זיקים. לאחר שתצפיות בלשים לעבר המקום הראו כי החשוד אכן נמצא, פשטו הבלשים על מקום מסתורו. החשוד שהבין כי נחשף, זינק מיד על חסקה שהיה שם והחל מנסה להימלט אך לא תיאר ככל הנראה כי הבלשים נחושים להשיגו אף יותר ואלו קפצו גם כן לסירת גומי שגם כן הייתה במקום והחלו דולקים אחריו, ואילו אחד הבלשים קפץ ישירות למי הנחל והצליח להשתלט על החסקה ולהתעמת עם החשוד עד שהושלם מעצרו והועבר לחקירה במשטרה ונכלא. היום הוא יובא לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.