בית המשפט באשקלון קיבל היום את הסדר הטיעון בין פרקליטות דרום לחשוד במעשה המגונה ועבירות נוספות של תקיפת שוטרים וגרימת נזק שנעצר יחד עם בנו בסוף השבוע האחרון.

במסגרת ההסדר ישלם הנאשם פיצוי כספי לקצינת המשטרה בגין עוגמת נפש על סך 2500 ש"ח, וזאת בנפרד מגזר הדין בגין יתר העבירות המיוחסות לשניים. "התנהגות פוגענית שכזאת כלפי אנשי חוק, היא בגדר חציית קו אדום" ציינו במשטרה.

ביום שישי האחרון הוזעקה ניידת שיטור עירוני של משטרת ישראל ועיריית אשקלון לאירוע איכות חיים של הקמת רעש.

במהלך טיפולם של אנשי החוק בהקמת הרעש, התקרב על פי החשד צעיר תושב אשקלון בן 21 לעבר הניידת וגרם לה נזק בכך שפגע בצמיג הרכב. למקום הגיעו ניידות משטרה נוספות והשוטרים שביקשו לעכבו בשל כך נתקלו בהתנגדותו של האב, בן 43, ששהה גם כן במקום וזה החל לתקוף את השוטרים והפקח. בשל כך נעצרו האב ובנו, שהיו על פי החשד תחת השפעת אלכוהול, והובלו לתחנת המשטרה בעיר שם קיללו את השוטרים והתפרעו

. תוך כדי כך הוציא האב את איבר מינו בפני קצינת המשטרה שנכחה במקום תוך אמירות בעלות מאפיינים מיניים.

בסיום חקירתם בתחנת אשקלון נכלאו ומעצרם הוארך בבית המשפט ובהמשך חקירתם הביע האב צער על מעשיו. היום הוגש בהליך מהיר כנגדם כתב אישום על ידי שלוחת אשקלון בפרקליטות דרום בגין מעשיהם, וכאמור במסגרת הסדר טיעון נפסק כי הנאשם, האב, ישלם פיצוי על סך 2500 ש"ח לקצינת המשטרה בשל עוגמת הנפש במעשיו.