יש לא מעט שיטות לפריצת רכב, מאידך, אם עושים זאת במהירות או בצורה לא מקצועית, עלולים לגרום לנזקים גדולים יותר מאשר המצב הנוכחי. באמצעות כלים נכונים, מיומנות, ניתן לפרוץ רכב בכמה דק' ספורות ולהתחיל את היום או לסיים אותו ללא דאגות. הרעיון של פריצת רכב הוא לא לשבור חלון, אלא לחשוב מה עלול לקרות מפריצה שאיננה נכונה, במקרה הנ"ל אתם עלולים להיות חשופים לפריצה ואף גניבה של הרכב היות ועשיתם את הדברים לא נכון. גם בחירת מנעולן או אדם המתיימר להיות פורץ הינה בחירה קריטית- זה עלול לחשוף אתכם בזמן אמת לפורצים אמתיים ולא פורצים שהגיעו כדי לסייע באמת.

שואלים מה כדאי לעשות? לבדוק את פורץ הרכבים, לוודא כי יש לכם עסק עם מנעולן שיוכל גם לפרוץ נכון וגם לשכפל מפתח בצורה הנכונה. מיותר לספר לכם כי בחירה אחת לא נכונה עלולה לגרום לנזק גדול אף יותר. כדי שזה לא יקרה, יש לבקש קודם כל תעודת יושרה מהמשטרה- המשטרה מספקת למנעולנים ולפורצים תעודת הסמכה ויושרה מה שמרגיע ומעניק את האסמכתא כי מדובר באנשים הפועלים בניקיון כפיים.

רצוי מאוד לחפש מנעולנים שעברו קורס וכן פורצי רכב מוכרים על פי שם, מוניטין והמלצות. חשוב שלא להסתפק בהמלצות שאתם קוראים באינטרנט- זה קריטי משום שייתכן וההמלצות אינן מהימנות ואמינות. רוצים המלצה אמיתית? שאלו אנשים קרובים לכם, אנשים שהיו שם וחוו את המצב הלא נעים.

צריכים מנעולן עם שם, מוניטין וידע שיציל אתכם בכל זמן נתון? צרו עכשיו עם מנעולן מוסמך לפריצת רכבים, בקשו את שלומי ותנו לעצמכם לצאת לדרך צלחה ללא תקלות ובעיקר ללא חששות. כי על המרחב הבטוח שלכם רק אתם אחראים.