שירות קייטרינג לאירועים גדולים ולאירועי יום הולדת קטנים

מאסטר מיט מציעה לכם שירות קייטרינג אסאדו לימי הולדת, עם התאמה מלאה של חבילת הקייטרינג לאופי האירוע ולגודלו. מאסטר מיט מציעה שירותי אסאדו לאירועים גדולים עם אלפי מוזמנים, אבל גם שירות קייטרינג לאירועים קטנים בבית, בלופט, בווילה או באולם אירועים קטן בו אתם רוצים לחגוג את יום ההולדת של הקרובים לכם עם כל האינטימיות וכל החמימות המתאימות. גם באירוע קטן כזה, נספק לכם חוויית אוכל יוצאת דופן עם מנות בשר אסאדו טריות ואותנטיות, תיבול וצלייה על פי מיטב המסורת ואנשי מקצוע שיבצעו את כל מה שצריך, החל משלבי ההכנה ועד שלב ההגשה, הכל על פי מסורת האסאדו המקורית.

חוויית אסאדו מקצה לקצה

מאסטר מיט היא אינה חברת הפקות ועד כמה שהיינו רוצים להבטיח אירוע יום הולדת מושלם מכל הכיוונים, הדבר בו אנו מתמחים באמת הוא קייטרינג אסאדו, ובתחום הזה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המקסימום שמישהו יכול להציע. ההקפדה על כללי הטקס, על חומרי הגלם, על התבלינים, על הרטבים ואפילו על כלי ההגשה וצורת ההגשה, מובטחת בכל אירוע ואירוע על ידי צוות אנשי מקצוע בניהול מנהלים בכירים הנוכחים באירוע לכל אורכו ומוודאים שחוויית האסאדו אכן מתקבלת ועוברת לאורחים כפי שהיא צריכה לעבור.

תראו להם שאתם באמת אוהבים אותם

אתם יכולים להזמין עוד קייטרינג של אוכל ביתי, ועוד קייטרינג עם אורז, שעועית וכבדים בעלי בצק, ואתם יכולים לעשות משהו אחר, משהו שונה, שאותו יזכרו לא רק האורחים המגיעים ליום ההולדת, אלא גם חתן או כלת יום ההולדת עצמם. עם קייטרינג אסאדו של מאסטר מיט, ההורים שלכם או סבא וסבתא להם אתם חוגגים, ידעו שאתם באמת אוהבים אותם ועושים את הטוב ביותר עבורם.