כמובן, עסקאות הנדל"ן האחרונות באזור נותנות אינדיקציה, אך קחו בחשבון לא רק את המחיר של הנכסים שנמכרו או הושכרו באזור אלא גם המצב של הנכסים הללו, הנוף, שנת הבניה ועוד נתונים אחרים המשפיעים על המחיר.

אז איפה תוכלו למצוא מידע על עסקאות נדל"ן באזור של הנכס שלכם? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

חיפוש באינטרנט

ההתקדמות המרשימה של האינטרנט בשנים האחרונות מעניקה לכם אפשרות ליהנות ממידע על עסקאות נדל"ן בכל רחבי הארץ בזמינות גבוהה יותר, ובמהירות רבה יותר. אתם יכולים למצוא אתרי אינטרנט רבים המציעים מידע על עסקאות נדל"ן אחרונות באזור שלכם על פי הנתונים של רשות המיסים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי סכום העסקה הרשום באתר הוא מדוייק ולא מעוות.

שימו לב לקבל את המידע מאתרים אמינים ומוכרים בתחום הנדל"ן, אתרים שאתם יכולים לסמוך על המידע האמור בהם ולהיות בטוחים כי הוא נכון ומדוייק.

שימוש בסוכני נדל"ן

עוד מקור שיאפשר לכם לקבל מידע על עסקאות נדל"ן אחרונות באזור בו ממוקם הנכס המדובר הוא סוכני נדל"ן. סוכני הנדל"ן המכירים את האזור המדובר יוכלו לתת לכם אינדקציה טובה על המחיר למ"ר באותו אזור ועסקאות אחרונות שנסגרו במקום כך שאתם יכולים בעזרת המידע הזה להעריך את שווי הנכס המדובר באופן טוב יותר.

 

בכל מקרה, לא משנה מהיכן אתם מקבלים את המידע שלכם, חשוב שתוודאו כי אתם מקבלים מידע מדוייק ולאדם שנותן לכם את המידע אין אינטרס אישי בלעוות את המציאות ולשנות את המידע.