כוכבה של הפועל אשקלון, רודי חדד, הורשע היום בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בגין האגרוף שנתן לפרצופו של שחקן הפועל עכו, כך על פי דו"ח השיפוט, במשחק שנערך לפני שבועיים באשקלון.

חדד ספג עונש כבד של שלושה משחקים הרחקה, את הראשון הוא ריצה מול הפועל רעננה ויעדר מהמשחק הקרוב מול מכבי תל אביב (ראשון) ומ.ס אשדוד.

חדד: "לא התכוונתי לפגוע בשחקן הוא נתקל בי וקיבל מכה" הוא אומר. דיין בית הדין אמר לחדד שלא רואים בברור בסרטון שהוא אכן היכה את שחקן עכו וההסתמכות רק על דו"ח השופט.

שלומי לוי דובר הפועל אשקלון מסר בתגובה להחלטת בית הדין, לגבי עונשו של רודי חדד: ״אנו מצרים על החלטת בית הדין, כל שכן זו הפעם הראשונה בקריירה של השחקן, בה הוא סופג כרטיס אדום. רודי חדד הינו כדורגלן למופת, מודל לחיקוי ולהערצה עבור כל ספורטאי ואוהד כדורגל. לעניות דעתנו, היו לדיין את כל הסיבות שלא להחמיר עם העונש, אך הוא בחר אחרת. מועדון הכדורגל של הפועל אשקלון ילמד את החלטת בית הדין ויערוך שיחה עם כלל שחקני הקבוצה, בכדי למנוע הישנות מקרים דומים כאלה בעתיד״.

מכירת הכרטיסים למשחק מול מכבי תל אביב, נמצאת בהילוך גבוה ובבית הקפה של רוז'ה נמכרים כרטיסים בקצב מצויין כך שלקראת יום ראשון ישארו כרטיסים בודדים.